MÖBLER / Bord / Spelarbord 8001332
nr 800 1332
Spelarbord
1800-tal, mahogny
Kondition: slitage/skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:56:33
100 kr
350 kr
250 kr
350 kr
400 kr
450 kr